GÜNGÖR HUKUK BÜROSU

2006 yılında üç kurucu ortak tarafından kurulan Güngör Hukuk Bürosu, her biri alanında yetkin avukat ve danışmanlardan oluşan kadrosu ile ulusal ve uluslararası alanda yerli ve yabancı müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Güngör Hukuk Bürosunun verdiği hizmetlerin başında icra ve iflas hukuku, ticaret ve şirketler hukuku, idare ve vergi hukuku, iş hukuku, fikri ve sınai mülkiyet hukuku, vatandaşlık hukuku, eşya hukuku, miras hukuku, birleşme ve devralma işlemleri, kentsel dönüşüm ile gayrimenkul proje ve danışmanlık hizmetleri gelmektedir. Buna ek olarak Güngör Hukuk Bürosu hizmet verdiği birçok şirketin çalışanlarına oturum ve çalışma izni alınması yahut gerek normal gerekse istisnai yollar ile Türk vatandaşlığına geçiş alanlarında da hizmet ve danışmanlık vermektedir.

 

Uzmanlık Alanlarımız

Gayrimenkul Hukuku
0%
Sözleşmeler Hukuku
0%
İcra Hukuku
0%
0

Nitelikli Avukatlar

0

Hizmet Verilen Ülkeler

Güngör Hukuk Bürosu çözüm odaklı, hızlı ve yaratıcı hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş bir hukuk bürosu olup, her biri alanında uzman ve yabancı dil hakimiyeti olan yetkin kadrosu ile müvekkillerine en iyi ve kaliteli bir şekilde dava takip ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla çalışmaktadır.

Avukatlarımız ile iletişime geçin

Bir Uzmanla Konuşun

0212 240 55 27

Sosyal Medya

Haber Yayınımızı Kontrol Edin